• Czarny Kos

ATRAKCJE DLA DZIECI

Czarny Kos to miejsce przyjazne dzieciom. Cały kompleks sprzyja bezpiecznej zabawie - na ogrodzonym terenie, wśród drzew, śpiewu ptaków i na zielonej trawie.

Nieopodal barowego tarasu, w ogrodzie, zorganizowaliśmy plac zabaw. Jest zjeżdżalnia, drabinki, piaskownica i ulubiona przez wszystkich trampolina. W barze maluchy znajdą stosowne dla siebie foteliki, a zaraz obok przytulny pokoik zabaw z domkiem na drzewie, grami, zabawkami i książkami. Starsi i młodsi mogą spędzić czas w pokoju gier korzystając ze stołu do ping ponga, piłkarzyków, play station czy rzutek. W słoneczne dni można poszaleć w zewnętrznym basenie.

MAŁY STOLEM to odznaka przyznawana dzieciom, które choć malutkie wzrostem, mają siłę, wytrwałość i zapał olbrzymów do odkrywania tajemnic i uroków Kaszub. Jeśli masz ochotę uczestniczyć w tej zabawie zgłoś się do Czarnego Kosa po Notatnik Odkrywcy, a powiemy Ci co dalej...

CZARODZIEJSKI PROJEKT

Od dłuższego czasu, razem z dziećmi odwiedzającymi Czarnego Kosa, przy różnych okazjach, tworzymy CZARODZIEJSKI PROJEKT. Piszemy historie o tym i o owym z rozsypanych słów zasłyszanych tu i tam. Powstają ciekawe opowiastki o niespodziewanych zakończeniach, ilustrowane oczywiście przez autorów. Główną bohaterką tych historyjek jest Czarodziejska Kura. Kiedyś z tego wszystkiego powstanie czarodziejska książka. Może i Ty, któregoś dnia dołączysz do nas?!

  • Czarny Kos

IMPREZY

Zapraszamy serdecznie do spędzenia dnia urodzin w Czarnym Kosie.

Postaramy się, aby ten dzień był dla małego solenizanta i jego gości wesoły, kolorowy, wypełniony ekscytującą i twórczą zabawą, a przede wszystkim niezapomniany. Program urodzin opracowujemy według indywidualnych życzeń. Prosimy o rezerwację co najmniej 2 tygodnie przed terminem planowanej imprezy. Proponujemy: Zajęcia tematyczne wypełnione twórczą i radosną zabawą. Zajęcia prowadzone są przez dwóch wykwalifikowanych animatorów. Proponowane tematy: Przygoda z dziką przyrodą Alicja w krainie czarów Planeta Disneya Podwodny świat Magiczny świat Jak pies z kotem Mój konik Pony Gwiezdne Wojny Agent 007 Świat wesołych pojazdów Indiana Jones Mój przyjaciel pies W rytmie Mama Mia Australia Meksyk India Chiny Japonia Hawaje Zajęcia garncarskie. Zajęcia prowadzone są przez artystów plastyków. Formy: modelowanie w glinie, wyciskanie kształtów przy użyciu form gipsowych, odlewanie w formach gipsowych, dekorowanie Cena za zajęcia z animatorem: dla grupy do 20 uczestników, 2 godziny, materiały - 300 zł, każda następna godzina 150 zł ) WYŻYWIENIE: Słodki bufet. obiad, wieczór przy ognisku z pieczeniem kiełbasek - do ustalenia. Nocleg w komfortowych apartamentach – dla uczestników imprezy rabat 10%.

  • Czarny Kos

KLUB CZYTAJĄCYCH RODZIN

Kochani dla nas czytanie, wspólnie i indywidualnie, jest naturalne i oczywiste. Czytanie jest dla nas czystą przyjemnością, przygodą, przyczynkiem do rozmów.

Czytanie oczywiście nas uszlachetnia i poszerza horyzonty. Nasz klub jest zaproszeniem do spotkań z książką, ale także pomysłem na twórcze, kreatywne i rozinne spędzanie wolnego czasu - czytanie dzieciom, teatr cieni, origami, kalambury i co tam nam jeszcze do głowy uciesznego przyjdzie. W tym roku spotykamy się w klubie pod hasłem ZMYSŁY KASZUB. Haftowanie, muzykowanie, legendy, bajki... O planowanych przedsięwzięciach informujemy na facebooku. Bądźcie czujni! Zapraszamy do nas, do naszej biblioteczki gdzie zgromadziliśmy książki i gry dla dużych i małych. Zachęcam Was także gorąco do przekazywania nam informacji o ciekawych wydarzeniach w okolicy, na które się natkniecie, a które uważacie za wartościowe. Niechaj dowiedzą się o nich wszyscy i skorzystają również! CZARODZIEJSKI PROJEKT Od dłuższego czasu, razem z dziećmi odwiedzającymi Czarnego Kosa, przy różnych okazjach, tworzymy CZARODZIEJSKI PROJEKT. Piszemy historie o tym i o owym z rozsypanych słów zasłyszanych tu i tam. Powstają ciekawe opowiastki o niespodziewanych zakończeniach, ilustrowane oczywiście przez autorów. Główną bohaterką tych historyjek jest Czarodziejska Kura. Kiedyś z tego wszystkiego powstanie czarodziejska książka. Może i Ty, któregoś dnia dołączysz do nas?!